O společnosti

Struktura společnosti MV Lab, s.r.o.

o společnosti MV lab logo

Společnost MV Lab, s.r.o. byla založena v roce 2016. Zaměřením navazuje na dlouholeté zkušenosti a odbornost svých zakladatelů, s cílem vytvořit stabilního dodavatele služeb v oboru metrologie, validací, servisu a dodávek měřicí a laboratorní techniky.
Pro všechny naše činnosti disponujeme pracovníky s potřebnými znalostmi, zkušenostmi a praxí v oboru. Naše služby poskytujeme na špičkové úrovni v souladu s tradicí zakladatelů společnosti.
Systém řízení máme zaveden a udržujeme v souladu s ČSN EN ISO 9001:2015. Provádíme metrologické měření, testování, justace a kalibrace, validační (validace, kvalifikace, mapování, zařízení prostorů) a servisní činnost (technická podpora, poradenství, opravy a instalace měřící a laboratorní techniky), včetně souvisejícího nákupu a prodeje.

 

Společnost MV Lab, s.r.o., je podle oborů prováděných činností organizačně rozdělena na několik oddělení.

Metrologická laboratoř

je budována se zaměřením na kalibraci měřidel a to převážně v oborech teploty, vlhkosti, rychlosti proudění vzduchu, tlaku, elektrických veličin. Kalibraci provádíme přímo v naší laboratoři, která je vybavena nejmodernějším měřícím zařízením, nebo přímo v prostorách u zákazníka (tzv. INLAB a ONSITE kalibrace).
Pro výkon kalibrací teploměrů a vlhkoměrů je naše Metrologická laboratoř akreditována v souladu s ČS EN ISO/IEC 17025.

Validační laboratoř

společnosti provádí měření, validace (kvalifikace) přesně podle potřeb a požadavků zákazníků. Jsme schopni validovat nejen námi dodávané přístroje, ale také zařízení jiných dodavatelů.
Provádíme mapování – to znamená, že hodnotíme prostředí, ve kterém se přístroje nacházejí.

Servisní laboratoř

zajišťuje technickou podporu a poradenství, tzv. HELPDESK. Jsme autorizovaným partnerem předních výrobců měřicí techniky a laboratorního vybavení. S možností prodeje, záručních a pozáručních oprav, včetně poprodejní péče o jejich produkty.
Pro své zákazníky hledáme ta nejlepší řešení jejich požadavků a potřeb. Vybíráme, navrhujeme a dodáváme řešení na míru, s instalací a oživením techniky v místě používání. V rámci poprodejní péče poskytujeme dálkový dohled a správu zařízení, včetně preventivní a pravidelné údržby (opravy, justace, opakované kalibrace nebo validace).